Klassens representanter

Anmäl dig till nyhetsbrevet

* måste fyllas i





Nedan hittar du din representant

Vanligtvis utser klassens föräldrar två stycken representanter under första föräldramötet, har inte din klass någon representant?
Då är det läge att ställa den frågan lämpligtvis i veckobrevet, tala med klassens mentor.

Klass FF-representant E-post
F-klass Grön Sara Kjellmert sara.kjellmert[at]gmail.com
F-klass Grön
F-klass Röd
F-klass Röd
F-klass Blå
F-klass Blå
F-klass Gul
F-klass Gul
1A Anna Lundin anna.lundin[at]skandia.se
1A Karin Husberg karin[at]husberg.se
1A Anna Nord annachristinanord[at]gmail.com
1B
1B
1C Ingrid Appelberg appelberg.ingrid[at]gmail.com
1C Helena Olsson helena.olsson77[at]gmail.com
1D Michaela Marmgren michaela.marmgren[at]outlook.com
1D
2A Joakim Sällemark joakim.sallemark[at]gmail.com
2A Lars Nordenskjöld lars[at]duma.nu
2B Jonas Skjöldberg skoldberg[at]hotmail.com
2B
2C Jenny Grip jengrip[at]icloud.com
2D Jakob Waller jhw[at]kth.se
2D Henrik Palo henrik.palo[at]tv4.se
2D Matilda Sandström matilda_sandstrom[at]outlook.com
3A Catrin Häggärde catrin_haggarde[at]outlook.com
3A Åsa Rydström asa[at]smood.com
3B Annette Lilja annette.lilja[at]telia.com
3B Malin Dietrichson malin.dietrichson[at]gmail.com
3C Camilla Hildebrand camilla.hildebrand77[at]gmail.com
3C Angelica Strebrant  angelica.strebrant[at]gmail.com
3D
4A Jenny Grip jengrip[at]icloud.com
4A Lars Nordenskjöld lars[at]duma.nu
4A Matilda Sandström matilda_sandstom[at]outlook.com
4B Per Holfve per.holfve[at]gmail.com
4B Agnes Notini Zachrison agnes.notini.zachrison[at]gmail.com
4C (-20/21) Yasmine Allgurén yaspost[at]hotmail.com
4D (-20/21) Joakim Johansson joakim.t.johansson[at]gmail.com
4D Ioanna Lokebratt ioanna[at]lokebratt.se
4D Peter Eide-Jensen peter.eidejensen[at]gmail.com
5A Henrik Palo henrik.palo[at]tv4.se
5A Camilla Hildebrand camilla.hildebrand77[at]gmail.com
5B Anders Humlebo anders.humlebo[at]gmail.com
5B Erik Berntson eberntson[at]gmail.com
5C Karin Holm karin.e.holm[at]gmail.com
5C Lotten Holm lotten.holm[at]gmail.com
5D Lisa Johansson annalenalisa[at]gmail.com
5D Satu Qersh satu.qersh[at]dnb.se
6A Marita Karlsson verygood_m[at]hotmail.com
6A Anna Eidegren anna.eidegren[at]gmail.com
6B Anna Trovik anna.trovik[at]hotmail.com
6B Peter Lidgren peter.lidgren[at]sturebymaterialart.se
6C Sanna Ljungdahl sanna[at]haerden.se
6C
6D Hanna Öfverstedt hanna.ofverstedt[at]home.se
6D Peter Eide-jensen peter.eidejensen[at]gmail.com
7A Tom Granlöf tom.granlof[at]xloffice.se
7A Anna Pellbäck anna.pellback[at]hsb.se
7A Lisa Engqvist lisa.engqvist[at]bredband.net
7A Lotta Green lottagreen@gmail.com
7B Lars Nordenskjöld lars[at]duma.nu
7B
7C Johan Pontén johan_ponten[at]yahoo.se
7C Sara Högberg sara.hogberg[at]gmail.com
7C Agnes Notini Zachrison agnes.notini.zakrison[at]gmail.com
7D Malin Dietrichson malin.dietrichson[at]gmail.com
7D Magdalena Östling magdalena_ostling[at]hotmail.com
8A Mischel Lechte lechte[at]hotmail.com
8A
8B Jenny Österman jenny[at]husaro.com
8B
8C Sanna Ljungdahl sanna[at]haerden.se
8C
8D
8D
9A Eniko Koch eniko.koch[at]gmail.com
9A John Adolfsson john[at]entrif.se
9B
9B  Siyi Du dusityi88[at]gmail.com
9B
9C Ebba Örman ebbaorman[at]gmail.com
9C
9D Axana Haggar axana.haggar[at]gmail.com
9D