Klassens representanter

Anmäl dig till nyhetsbrevet

* måste fyllas i





Nedan hittar du din representant

Vanligtvis utser klassens föräldrar två stycken representanter under första föräldramötet, har inte din klass någon representant?
Då är det läge att ställa den frågan lämpligtvis i veckobrevet, tala med klassens mentor.

Representanter markerade med ”*” är uppdaterade under HT2017

 

Klass FF-representant E-post
F-klass Grön Katarina Olsson * olssonkatarina[at]hotmail.com
F-klass Grön ? Kleebinder * jn.kleebinder[at]gmail.com
F-klass Röd
F-klass Röd
F-klass Röd
F-klass Blå
F-klass Blå
F-klass Vit
1A  Catrin Haggärde * catrin_haggarde[at]Hotmail.com
1A Klara Ravn Jelbring * klarajelbring[at]hotmail.com
1B Malin Dietrichson * malin.dietrichson[at]gmail.com
1B Anders Humlebo * anders.humlebo[at]gmail.com
1C
1C
1D
1D
2A Carola Hällgren Fransson carola[at]progresi.se
2A Anna Röhfors anna.rohfors[at]identityworks.se
2B Karin Holm Karin.e.holm[at]gmail.com
2B Peter Eide-Jensen * peter.eidejensen[at]gmail.com
2C Per Holfve Per.Holfve[at]gmail.com
2C Matilda Sandström matilda_sandstrom[at]ouotlook.com
2D Helena Johnsson helena.r.johnsson[at]gmail.com
2D  Ioanna Lokebratt ioanna[at]lokebratt.se
3A Inez Boric * iboric[at]egencia.com
3A Camilla Hildebrand * camilla.hildebrand77[at]gmail.com
3B Anders Humlebo* anders.humlebo[at]gmail.com
3B Erik Berntson eberntson[at]gmail.com
3C Karin Holm * karin.e.holm[at]gmail.com
3C Veronica Barkman barkman2[at]telia.com
3D
3D
4A Anna-Karin Eklund anna-karin.e[at]hotmail.se
4A Marita Karlsson verygood_m[at]hotmail.com
4A Jessica Johansson jessica.m.johansson[at]outlook.com
4B Martin Cousins Martin[at]cousins.net
4B Michael Poijes michael[at]poijes.com
4C Benny Tjelvling benny[at]ffsturebyskolan.se
4C Silva Toikka silvatoikka[at]hotmail.com
4D Peter Eide-Jensen * peter.eidejensen[at]gmail.com
4D Hanna Öfverstedt * hanna.ofverstedt[at]home.se
5A Ines Boric * iboric[at]egencia.com
5A
5B Helena Sandberg * heis[at]lundbeck.com
5B Lotta Green lottagreen1[at]gmail.com
5C Lotten Holm Gaya * Lotten.holm[at]gmail.com
5C Tom Granlöf * tom.granlof[at]xloffice.se
5D Magdalena Östling magdalena_ostling[at]hotmail.com
5D Jessica Wikström * jessica.wikstrom[at]monki.com
6A Andrea Backström Andrea.backstroem[at]gmail.com
6A Stellan Strömberg * stellan.stromberg[at]spxflow.com
6B Katarina Steen Åberg * katarina.steen.aberg[at]telia.com
6B Jenny Österman * jenny[at]husaro.com
6C Mischel Lechte * lechte[at]hotmail.com
6C
6D Petra Goldman petra.v.goldman[at]gmail.com
7A Eniko Koch * eniko.koch[at]gmail.com
7A
7B Berhe *
7B Birath *
7B Brodie *
7B Du *
7B Dannstedt *
7C Ebba Örman * ebbaorman[at]gmail.com
7C
7D Axana Haggar axana.haggar[at]gmail.com
7D Christian Jendeberg jendeberg[at]gmail.com
8A Katarina Vernersson katarina.vernerson[at]gmail.com
8A Veronica Stjärnfelt * stjarnfelt[at]hotmail.com
8B Tina Wirgén * tina.wirgen[at]skl.se
8B
8C
8C Niklas Engelhart niklas[at]engelhart.se
8D Emma Sundström * emma_sundstrom[at]yahoo.se
8D
9A Jessica Arlesten jessica.arlesten[at]stockholm.se
9A Håkan Danielsson * hakan_f_danielsson[at]hotmail.com
9A Anna Riby ribys[at]hotmail.com
9B
9B Pia Engstrand pia_engstrand[at]yahoo.se
9C Marie-Helene Malmenby marie-helene.malmenby[at]dnb.se
9C Malin Svensson svenssons.malin[at]gmail.com
9D
9D